NASZA  SZKOŁA

 

Nasza szkoła od strony wschodniej

     Nasza szkoła funkcjonuje od 1926 roku, zaś w obecnym budynku od 1928 roku. Nie jest to co prawda całkowicie ten sam budynek, niemniej jednak 75 lat… Ale to zupełnie inna historia. 
     Dziś na 2300m2 powierzchni mamy 18 izb lekcyjnych, salę gimnastyczną, salkę do gimnastyki korekcyjnej, pracownię komputerową, bibliotekę, pracownię multimedialną. Przy szkole funkcjonuje także świetlica szkolna (czynna w godz. 7:45 - 16:00) wraz ze stołówką oraz gabinet pielęgniarski.
     Do szkoły uczęszcza 320 dzieci - 14 oddziałów klas I - VI, z którymi pracuje i którymi opiekuje się 32 nauczycieli. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są jednozmianowo - od 800 do 1525. Teren wokół szkoły zajmuje ok. 1,5 ha - mamy boisko do piłki ręcznej, piłki koszykowej, przygotowujemy także boisko trawiaste. 
     Nasza szkoła znana jest z bardzo dobrze przygotowanej kadry pedagogicznej, dobrych warunków lokalowych, wyposażenia w pomoce dydaktyczne, a także bezpieczeństwa związanego z usytuowaniem szkoły. Nasza placówka jest przyjazna dzieciom. Zapewnia im zdobycie potrzebnej wiedzy oraz pozwala miło, aktywnie i ciekawie spędzić czas.

Pracownia komputerowa

Biblioteka

Sala nauczania zintegrowanego

Świetlica szkolna

Sala do gimnastyki korekcyjnej