WIADOMOŚCI SPORTOWE - październik 2006r.

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 

  3 października w Sterdyni odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV - VI, którzy zajęli czołowe miejsca podczas etapu miejskiego.
   Na wyróżnienie zasłużyli: Sylwia Michałowska (VIb) - III miejsce, Roksana Kocak (IVc) - IV miejsce, Karolina Kosińska (Vb) - V miejsce, Łukasz Skwarek (VIb) - VIII miejsce, Adrainna Kupisz (Vb) - XV miejsce, Marta Suchocka (Vb) - XVI miejsce, Natalia Sekuła (Va) - XIX miejsce. Zawodnicy, którzy zajęli miejsce od I do VIII awansowali do etapu rejonowego.
   Gratulujemy wszystkim zawodnikom.
   10 października w Kosowie Lackim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: S. Michałowska, O. Maleszewska, K. Rucińska, K. Puchalska, M. Grudka, O. Wilk, M. Korczeniewska, K. Kosińska, M. Suchocka, A. Kupisz. Dziewczęta także tym razem nie znalazły godnego siebie przeciwnika i pewnie zajęły I miejsce, awansując jednocześnie do etapu regionalnego, który odbędzie się w Siedlcach.
   Klasyfikacja końcowa:
1. SP 2 Sokołów Podlaski
2. SP Kosów Lacki
3. SP 4 Sokołow Podlaski
4. SP Skibniew
5. SP Telaki

MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE NOŻNEJ "PIŁKARSKIE PIĄTKI"

   11 października na stadionie OSiR odbył się etap powiatowy mini piłki nożnej "Piłkarskie piątki". Naszą szkołę reprezentowali: K. Wyrozębski, P. Wyrozębski, Ł. Skwarek, D. Strzała, P. Kosieradzki, T. Kalata, D. Klimczuk oraz M. Kupisz.
   Tym razem drużyna chłopców trafiła na wymagających przeciwników i ostatecznie zajęła V miejsce.
   Wyniki spotkań: SP 2 - SP Rozbity Kamień   1 : 2, 
SP 2 - SP Jabłonna Lacka   1 : 2
Kolejność końcowa:
1. SP 1 Sokołów Podl.
2. SP Rozbity Kamień
3. SP Jabłonna Lacka
4. SP Sterdyń
5. SP 2 Sokołów Podl.
6. SP Sabnie

MINI PIŁKA RĘCZNA

  

   26 i 27 października w sali gimnastycznej SP nr 1 odbyły się Mistrzostwa Miasta w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały zarówno szczypiornistki jak i szczypiorniści. Drużyna dziewcząt pewnie pokonała swoje przeciwniczki i zajęła I miejsce, chłopcy mieli trochę mniej szczęścia i ostatecznie uplasowali się na II miejscu. Obie drużyny awansowały do etapu powiatowego.