WIADOMOŚCI SPORTOWE - marzec 2006r.

MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE
W PŁYWANIU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

MINI - KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

6 marca na pływalni miejskiej OSiR odbyły się Mistrzostwa Międzypowiatowe w Pływaniu dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Olga Wilk (Va) oraz Paweł Kowalski (VIb). Młodzi pływacy spisali się doskonale: Ola Wilk zajęła II miejsce - srebrny medal - na dystansie 50m stylem grzbietowym; Paweł Kowalski zdobył brązowy medal - III miejsce, także na dystansie 50m stylem grzbietowym. Gratulujemy!

10 marca w sali SP 1 odbył się finał Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówkę dziewcząt szkół podstawowych. Po pasjonujących spotkaniach z SP 11 z Siedlec oraz SP 1 z Garwolina nasze dziewczęta zajęły bardzo dobre III miejsce. Naszą szkołę reprezentowały: L. Rusiniak, M. Michałowska, K. Socha, K. Iwańska, M. Górecka, S. Romańczuk, M. Tryniszewska, S. Michałowska, K. Rucińska, O. Maleszewska, K. Puchalska.
   Wyniki spotkań: SP 2 - SP 11 Siedlce   22 : 38
                           SP 2 - SP 1 Garwolin   42 : 21