WIADOMOŚCI SPORTOWE - luty 2006r.

MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU

MINI - KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

7 lutego na pływalni miejskiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 11 zawodników z klas III - VI, wśród których na wyróżnienie zasłużyła Olga Wilk (Va), która zajęła II miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym. Bardzo dobrze popłynęła sztafeta chłopców na dystansie 8 razy 25m, która zajęła III miejsce. Gratulujemy!

9 lutego w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokołowie Podlaskim odbyły się II etap rozgrywek międzypowiatowych w mini-koszykówkę dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: L. Rusiniak, M. Michałowska, K. Socha, K. Iwańska, M. Górecka, S. Romańczuk, M. Tryniszewska, S. Michałowska, K. Rucińska, O. Maleszewska, K. Puchalska. Dziewczęta po rozegraniu bardzo zaciętych spotkań z SP 1 Sokołów Podl. oraz SP 12 Siedlce zajęły ostatecznie II miejsce, awansując do finału etapu międzypowiatowego.