ARCHIWUM- listopad  2001   

 

    

Konkurs plastyczny

     

     W listopadzie został rozstrzygnięty VIII Miejski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży - Nasze Środowisko pt. "Oto ja - człowiek". Z naszej szkoły wyróżnieni zostali:

Alicja Gil - kl. Ia, Jakub Krysiak - kl. IIIb, Ola Kosieradzka - kl. IIIb oraz reprezentujące tym razem koło plastyczne SOK - Aleksandra Rycembel - kl. IVa i Katarzyna Piotrowska - kl. Va.

Życzymy dalszych sukcesów!

     Wydział IK Urzędu Miasta w Sokołowie Podlaskim oraz Spółdzielnia Inwalidów "Chegos" wspólnie ogłosili I Miejski Konkurs Segregacji i Zbiórki Surowców Wtórnych - Sokołów Podlaski 2001r. Jest o co walczyć! Burmistrz Miasta Sokołowa Podlaskiego ufundował wspaniałe nagrody!

   Szczegóły wkrótce!  Zobacz - Archiwum 2001/2002 - styczeń 2002  

 

         

     Wchodząc w okres przygotowań do zbliżających się świąt uczniowie dwunastu klas z naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w zajęciach warsztatowych z twórczynią ludową ze Sterdyni  p. Ewą Mitowską. Były to warsztaty plastyczne pt. "Wycinanka ludowa z opłatka". Dzieci i młodzież poznała przeróżne sposoby wykonania ozdób choinkowych, a przy tym wysłuchała gawęd dotyczących dawnych zwyczajów i obrzędów związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia.

    

     Kończąc okres "zielonego karnawału" uczniowie zapoznali się z tradycjami związanymi z dniem św. Katarzyny i św. Andrzeja. Dla uczniów klas młodszych i starszych odbyły się dyskoteki połączone z przeróżnymi wróżbami.