ARCHIWUM- grudzień  2001   

 

 

     6 grudnia to chyba jeden z najprzyjemniejszych dni. W szkole zawitał oczekiwany przez wszystkich św. Mikołaj. Uczniowie klas I - III spotkali się z nim w świetlicy szkolnej, prezentując swoje umiejętności wokalne i taneczne, uczniów klas starszych odwiedził w salach lekcyjnych. Wszyscy uczniowie zostali obdarowani przez św. Mikołaja słodkimi upominkami. Szkoda, że 6 grudnia przypada tylko raz w roku.

 

   

     13 grudnia 2001r. nasza szkoła wzięła udział w zorganizowanym przez Sokołowski Ośrodek Kultury Świątecznym Jarmarku Bożonarodzeniowym. Przedstawiliśmy przeróżne świąteczne prace uczniów - poczynając od ozdób choinkowych, aż do świątecznych ciasteczek. Prezentowaliśmy się naprawdę wspaniale - kto widział - ten wie.

Złotówka dla dzieci z Afganistanu

    

     W grudniu w naszej szkole przeprowadzona została zorganizowana przez Polską Akcję Humanitarną akcja "ZŁOTÓWKA DLA DZIECI Z AFGANISTANU". Zebrane pieniądze w kwocie 160 zł przekazane zostały na konto fundacji.

     Jak co roku odbyło się w naszej szkole wigilijne spotkanie nauczycieli, pracowników administracyjnych, pracowników obsługi oraz wszystkich emerytów. Był opłatek, życzenia, tradycyjne potrawy, wiele wspomnień. Całość uświetnił montaż słowno-muzyczny oraz mini-recital chóru i zespołu wokalnego.