ARCHIWUM- czerwiec  2002   

 

 

III  PIKNIK  RODZINNY

 

     8 czerwca 2002r. w naszej szkole już po raz trzeci odbyła się impreza integracyjna - III PIKNIK RODZINNY. Niestety, chyba nie mamy szczęścia do pogody; zimno, deszcz zmusiły nas do organizacji całej imprezy w budynku szkolnym. Pomimo niesprzyjającej aury i tak było wspaniale! 

    Jak zwykle nie zabrakło różnych atrakcji: odbywała się loteria, w której każdy los wygrywał, były zabawy integracyjne i sportowe dla najmłodszych, dla nich także wystąpił teatrzyk uczniów klasy Ib prezentując sztukę "Przygody Tycia Tyranozaura". W sali gimnastycznej odbywały się zabawy i gry sportowe z udziałem uczniów, wychowawców i rodziców, na korytarzu szkolnym można było obejrzeć wystawę dorobku rodzin, nie zabrakło także strawy dla ciała - cały czas działał bufet.
     Druga część Pikniku Rodzinnego to wspaniały koncert w wykonaniu uczniów naszej szkoły pod hasłem "Dla Mamy i Taty". Impreza zakończyła się koncertem siedleckiej grupy "Limbos".
     Impreza nasza nie zaistniałaby, gdyby nie nasi sponsorzy: Cukrownia "Sokołów" S.A., Zakłady Mięsne "Sokołów" S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji "Warta" Sokołów Podlaski, Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim, GS "Samopomoc Chłopska" Sokołów Podlaski, Sokołowski Ośrodek Kultury, PHU "Topaz", Koło Pszczelarzy w Sokołowie Podlaskim reprezentowane przez p. Waldemara Wojewódzkiego, p. Andrzej Jadaś i firma "Tebo", p. Marian Michałowski, p. Ewa Dmuchowska, p. Andrzej Meter oraz wszyscy, którzy wspomagali nas duchowo i nie tylko... Dziękujemy!!!
Poniżej galeria foto z III Pikniku Rodzinnego. Więcej - "Nasza galeria"
Zawody sportowe
Wystawa dorobku rodzin

 

Koncert "Dla Mamy i Taty"
Gry i zabawy dla najmłodszych