AKTUALNOŚCI - styczeń 2004r.

 

 

WOŚP

KONCERT NOWOROCZNY

   Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły "zagrali" z   Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem na zakup sprzętu medycznego dla ratowania życia niemowląt i dzieci młodszych. W tym celu odbyła się dyskoteka charytatywna, z której dochód wyniósł 150,80zł, zaś wolontariusze z klas IIa, IIIb, Vb, VIc zebrali w sumie 402,80zł.
   Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego serwisu Powiatowego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: www.wosp.nwg.pl lub strony Orkiestry: www.wosp.org.pl
   Do tradycji naszej szkoły należy organizacja Koncertu Noworocznego. Także w tym roku nie mogło zabraknąć tego jakże pięknego widowiska, a dodać należy, że wystawione ono zostało już po raz dwunasty. A było na co popatrzeć i czego posłuchać. Kolędy, pastorałki, kolędy współczesne w wykonaniu chóru oraz małych i troszkę większych solistów niejednemu z widzów wycisnęły łzę. Na zakończenie wszyscy chórzyści oraz soliści otrzymali "słodkie upominki". Do zobaczenia za rok! 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA WYSTĘP UCZNIÓW  KOŁA TEATRALNEGO

   28 stycznia 2004r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, wpisana już na stałe w kalendarz naszych imprez szkolnych. W sali gimnastycznej babcie i dziadkowie, rodzice, nauczuciele oraz gość honorowy - p. W. Wierzchowska - prezes Sokołowskiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego wysłuchali wierszy w wykonaniu uczniów klas I - III. Babcie i dziadkowie razem z wnuczętami brali udział w różnych konkursach - tańczyli na gazetach, jedli cytryny... Gwoździem programu był Mini-Playback Show. Uczniowie klas III wcielili się w role polskich piosenkarzy i zespołów - K. Krawczyka, M. Rodowicz, Czerwone Gitary. Na zakończenie babcie i dziadkowie otrzymali od swoich wnucząt prezenty. [zobacz fotki w NASZEJ GALERII]

   28 stycznia 2004r. uczniowie należący do koła teatralnego przedstawili "Opowieść wigilijną" K. Dickens'a dla uczniów klas V - VI oraz "Baśń higieniczną o królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach" dla uczniów klas I - IV. Moi drodzy... zawodowi aktorzy niech patrzą i ... się uczą ;-).