ARCHIWUM - styczeń 2003

 

 

KONCERT NOWOROCZNY

FINAŁ WOŚP

   
   Do tradycji naszej szkoły należy organizacja Koncertu Noworocznego. Także w tym roku nie mogło zabraknąć tego jakże pięknego widowiska.
Sala gimnastyczna, w której odbywał się koncert z trudem pomieściła wszystkich widzów - dzieci, rodziców, nauczycieli, dyrekcję szkoły, a także zaproszonych gości. A było na co popatrzeć i czego posłuchać. Kolędy, pastorałki, kolędy współczesne w wykonaniu chóru oraz małych i troszkę większych solistów niejednemu z widzów wycisnęły łzę. 
   Na zakończenie wszyscy chórzyści oraz soliści otrzymali "słodkie upominki" ufundowane przez sponsora - hurtownię paliw "Renter" - za co serdecznie dziękujemy.
   Do zobaczenia i usłyszenia za rok.
   Fotografie z imprezy w "NASZEJ GALERII"

 

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

   
   
   
   Podobnie jak w wielu szkołach całej Polski, także u nas uczniowie włączyli się w wielką akcję charytatywną - finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane podczas dyskoteki pieniądze przekazano organizatorom. Wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji dziękujemy.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

   
   Tradycją naszej szkoły jest organizowany przez uczniów klas I - III i ich wychowawczynie "Dzień Babci i Dziadka".
Także w tym roku nie mogło zabraknąć tego święta. Dzieci zaprezentowały swoim dziadkom własne prace plastyczne, wygłosiły wiersze, zaśpiewały piosenki oraz złożyły najserdeczniejsze życzenia. Nie obyło się także bez konkursów, zarówno dla babć, jak i dla dziadków. Babcie ochoczo kręciły hula-hop, dziadkowie zaś wiązali krawaty. 
Do zobaczenia za rok!
   Fotografie z imprezy w "NASZEJ GALERII"

AKCJA "POMÓŻ ZWIERZĘTOM"

  
   W styczniu zorganizowaliśmy akcję "Pomóż zwierzętom ze schroniska w naszym mieście". Miała ona charakter dwuetapowy: zbieraliśmy karmę dla zwierząt, wyściółki, styropian, wyposażenie budy dla psów, a następnie zbieraliśmy drobne grosze na zakup karmy. Organizatorką i koordynatorką akcji była p. J. Świeżak. Wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję dziękujemy.