AKTUALNOŚCI - listopad 2005r.

 

 

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

FESTIWAL PIOSENKI I TAŃCA

  W czwartek, 24 listopada odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Zabawę zorganizował Samorząd Szkolny, który przygotował również wieczór wróżb dla wszystkich pragnących poznać swoją przyszłość. Jak zawsze wszyscy wspaniale się bawili, choć niektórzy uważali, że dyskoteka trwała stanowczo za krótko.

   28 listopada w sali widowiskowej Sokołowskiego Ośrodka Kultury odbył się IV Powiatowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca. Podobnie jak w latach ubiegłych, także w tym roku na scenie gościło ponad dwudziestu artystów i zespołów wokalnych ze powiatu sokołowskiego, wśród których nie mogło zabraknąć "artystek" z naszej szkoły. Zespół wokalny "Aniołki Charliego" prowadzony przez p. P. Przeździeckiego wyśpiewał sobie III miejsce "Piosenką o bajkowaniu". Gratulujemy! [zobacz także] [zobacz fotkę]

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM

   Samorząd Szkolny już po raz kolejny zaprasza wszystkich uczniów do udziału w akcji "I Ty możesz zostać św. Mikołajem". W dniach od 15 listopada do 10 grudnia można przynosić do wychowawców klas lub przewodniczących zespołów klasowych słodycze, maskotki, przybory szkolne itp. Zebrane dary posłużą do przygotowania paczek bożonarodzeniowych dla potrzebujących dzieci z naszej szkoły. Wszystkim, którzy włączą się do akcji, za dar serca z góry serdecznie   dziękujemy!