ARCHIWUM - listopad 2002

 

 

TURNIEJ PIOSENKI I TAŃCA ANDRZEJKI
   
   Sokołowski Ośrodek Kultury oraz Starostwo Powiatowe zorganizowały dla  młodzieży szkolnej, której nieobcy jest taniec oraz śpiew I Powiatowy Turniej Piosenki i Tańca dla Dzieci. Uczniowie naszej szkoły - zespół śpiewaczy (uczennice klas IV) także miały możliwość zaprezentowania swoich wokalnych umiejętności. Choć małe wokalistki nie zdobyły wyróżnienia, to i tak zaprezentowały się wspaniale. Kto słyszał - ten wie! Gratulujemy małym "piosenkarkom" i życzymy sukcesów!
 
   28 listopada w naszej szkole miała miejsce zabawa andrzejkowa. Dyskotekę połączyliśmy z tradycyjnym wieczorem wróżb. Impreza została zorganizowana przez harcerzy, zuchów, Samorząd Uczniowski oraz Mały Samorząd. Uczniowie klas I - VI bawili się od 15.00 do 19.00. Atrakcją wieczoru była nie tylko dyskotekowa muzyka i wróżby, ale również loteria fantowa i bufet ze słodyczami. Jak zwykle było naprawdę extra!

ZBIÓRKA DARÓW DLA POLAKÓW Z BIAŁORUSI

   
   27 listopada Sokołowski Ośrodek Kultury oraz redakcja "Gazety Powiatowej" ogłosiły akcję charytatywną - zbiórkę darów - książek, słodyczy dla Polaków mieszkających w Mozyrzu na Białorusi. Honorowy patronat nad akcją objął Burmistrz Miasta Sokołowa Podlaskiego p. Bogusław Karakula. 
   Uczniowie naszej szkoły także tym razem aktywnie włączyli się w akcję przekazując książki dla dzieci i młodzieży, literaturę piękną, klasykę oraz moc słodyczy. Wszystkim, którzy włączyli się w akcję - serdecznie dziękujemy.