AKTUALNOŚCI - listopad 2006r.

 

 

GÓRA GROSZA 2006

KONKURS PLASTYCZNY

   Już po raz siódmy Towarzystwo NASZ DOM zorganizowało akcję GÓRA GROSZA. Akcję współorganizowało TVP 3, Program I Polskiego Radia oraz firma kurierska DHL. Polegała ona na zbiórce monet groszowych. Podobnie jak w latach ubiegłych, do akcji włączyła się cała społeczność naszej szkoły. Zebraliśmy 621,64 zł, co w przeliczeniu na jednego ucznia dało 1,84 zł. Wszystkim, którzy wrzucili swój grosik - dziękujemy!!!
   Na początku listopada Powiatowa Stacja Sanitarno
-Epidemiologiczna w Sokołowie Podlaskim ogłosiła konkurs plastyczny dla uczniów klas VI pod hasłem:
"Wygrywa ten, kto rzuci palenie". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 15 listopada. Wśród osób nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Paweł Cichocki (VIb) - III miejsce oraz Katarzyna Olszewska (VIa) - wyróżnienie, którzy w nagrodę otrzymali cenne nagrody książkowe.

FESTIWAL PIOSENKI I TAŃCA

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

   28 listopada w sali widowiskowej Sokołowskiego Ośrodka Kultury odbył się V Powiatowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca. Podobnie jak w latach ubiegłych, także w tym roku na scenie gościło ok. dwudziestu artystów i zespołów wokalnych z powiatu sokołowskiego. Zespół wokalny w składzie: M. Strus, M. Suchocka, M. Dębska, O. Sulikowska, A. Wąsowska, M. Kąkiel, M. Oksięciuk prowadzony przez p. P. Przeździeckiego "wyśpiewał" I miejsce piosenką "Pora latawców".
   30 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa. Tego dnia bawili się wszyscy uczniowie naszej szkoły. Ogromnym powodzeniem cieszyły się wróżby andrzejkowe. W atmosferze magii uczniowie klasy VIb przepowiadali przyszłość nie tylko swoim koleżankom i kolegom. Bardzo udaną okazała się oprawa muzyczna. Łukasz (VIb) i Paweł (VIc) robili wszystko, aby koleżanki i koledzy świetnie się bawili.