ARCHIWUM - kwiecień 2003

 

 

OŚMIU WSPANIAŁYCH

   
   W piątek 4 kwietnia w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbył się trzeci finał Miejskiego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych. Finalistką wytypowaną do etapu ogólnopolskiego została Magdalena Frączek (Gimnazjum nr 2), a nagrodę medialną Katolickiego Radia Podlasie zdobyła Lidia Sadowa (LO im. M.Skłodowskiej-Curie). Po dokonaniu analizy wniosków zgłoszonych przez kandydatów oraz wysłuchaniu uczestników konkursu i dyskusji podsumowującej ich osiągnięcia, członkowie Jury w głosowaniu jawnym wyłonili 8 laureatów w pierwszej grupie wiekowej od 10 do 13 lat:
1. Magdalena Skrzypek - kl. VI, Szkoła Podstawowa Nr 1
2. Katarzyna Truszkowska - kl. VI, Szkoła Podstawowa Nr 1
3. Joanna Brzozowska - kl. Vc, Szkoła Podstawowa Nr 2
4. Krystian Przyborowski - kl. VIb, Szkoła Podstawowa Nr 2
5. Milena Młyńska - kl. VI, Szkoła Podstawowa Nr 6
6. Aleksandra Zatkalik - kl. Vc, Szkoła Podstawowa Nr 2
7. Joanna Skorupka - kl. VI, Szkoła Podstawowa Nr 6
8. Klaudia Niewiarowska - kl. Vd, Szkoła Podstawowa Nr 1
fot. http://sokolowpodl.pl

KONKURS MIEJSKI

 

 
   11 kwietnia w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się spotkanie podsumowujące II Miejski Konkurs Zbiórki i Segregacji Surowców Wtórnych. Do konkursu przystąpiło 6 szkół wszystkich szczebli. Podobnie jak w ubiegłym roku, także i tym razem nasza szkoła nie dała się wyprzedzić. Po raz drugi zebraliśmy i posegregowaliśmy najwięcej surowców wtórnych - 8710kg i utrzymaliśmy tytuł Lidera Działań Ekologicznych w naszym mieście.
   Wśród klas z naszej szkoły najwięcej surowców zebrała klasa IIIa - 2832,8kg, druga była klasa VIb - 1942,1kg, trzecia natomiast klasa VIc - 1759,7kg. Pozostałe klasy również zasługują na wyróżnienie.
   Dodać należy, że łącznie szkoły zebrały i posegregowały 31 232kg surowców.
 

KONKURS RECYTATORSKI

  
   11 kwietnia odbył się miejski etap konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka" organizowany przez Sokołowski Ośrodek Kultury w Sokołowie Podlaskim. Klasy I - III reprezentowali: Martyna Tomasiuk - klasa IIIa, Paweł Cichocki - klasa IIb oraz Karolina Tomasiuk - klasa Ic. Tym razem młodsza siostra pozazdrościła starszej i ... obie dziewczynki otrzymały wyróżnienie. Gratulujemy!