AKTUALNOŚCI - grudzień 2004r.

 

 

ZABAWA Z KSIĄŻKĄ

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ GIER I ZABAW

   1 grudnia uczennice klas szóstych: Monika Gawrońska (kl. VIa), Marlena Kopówka (kl.VIc), Anna Czapska (kl. VIb) reprezentowały szkołę w miejskim konkursie, organizowanym przez Bibliotekę Publiczną - "Zabawa z książką", poświęconym życiu i twórczości Hanny Ożogowskiej. W tegorocznej edycji rywalizowało sześć trzyosobowych drużyn z klas szóstych miejskich podstawówek i klasy pierwsze gimnazjów. Poziom konkursu był wysoki i dość wyrównany. Lepsi od nas byli zawodnicy z gimnazjów.

   15 grudnia odbyła się cykliczna impreza sportowo-rekreacyjna - Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw. W turnieju uczestniczyli uczniowie klas I - III oraz dzieci z "zerówki" Miejskiego Przedszkola nr 4. Rywalizacja przebiegała w 16 niekonwencjonalnych konkurencjach. Zabawy było co niemiara. W przerwach miedzy konkurencjami można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Na zakończenie imprezy każda reprezentacja otrzymała pamiątkowy dyplom, a wszyscy uczestnicy - słodkie nagrody.

Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw

Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM
   Już po raz kolejny Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole akcję "I Ty możesz zostać Św. Mikołajem". Celem akcji było obdarowanie paczkami świątecznymi dzieci z najuboższych rodzin, które uczęszczają do naszej szkoły. 
   Drodzy uczniowie, drodzy rodzice! Tak niewiele potrzeba, by dać troszkę szczęścia innym... Wszystkim, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy!