AKTUALNOŚCI - czerwiec 2005r.

 

 

VI PIKNIK RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY
   W sobotę, 4 czerwca już po raz szósty odbył się w naszej szkole PIKNIK RODZINNY. Podobnie jak w latach ubiegłych impreza była suuuuper! Występy uczniów (mini-playback show, pokaz strojów bajkowych), gry i zabawy sportowe, konkursy dla dzieci i rodziców: "Sekrety Rodzinne", "Jeden z Dziesięciu", pokazy i zawody strażackie, koncert "Dla Mam i Ojców", loteria fantowa, przepyszna kuchnia, wystawy... Ale co dobre, szybko się kończy! Do zobaczenia za rok! [Zobacz fotogalerię]

   "Żyj zdrowo i bezpiecznie" - to hasło II edycji konkursu plastycznego, zorganizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Radomiu. Rywalizacja przebiegła w dwóch kategoriach wiekowych. Uczniowie klas najmłodszych szkoły podstawowej przygotowywali prace plastyczne pod hasłem: "Bezpieczne wakacje". Dotyczyły  one tematyki bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas wakacji. Temat prac dla uczniów klas od czwartej do szóstej szkoły podstawowej to: "Narkotykom mówię nie".
   W połowie czerwca rozstrzygnięto etap powiatowy konkursu. Z przyjemnością informujemy, iż wyróżnienie, dyplom od komendanta KPP w Sokołowie Podlaskim oraz wspaniałą nagrodę rzeczową zdobył uczeń kl. IVb Grzegorz Czesławiak. Gratulujemy!